Ülkemizin En Büyük Yerli Üreticileri ve Markaları “Otomotivin Kalbi” Bursa’da Buluşuyor

Otomobilde Yerli Üretimde Öncü Şehir Bursa
 
Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Sayın İlhan ERSÖZLÜ “Bursa şehri; sanayi ve teknolojinin bir araya geldiği, coğrafi konumu ve lojistik avantajı ile üretimde Türkiye ekonomisinin önemli yapı taşlarındandır.  Türkiye’de üretilen araç modellerinin % 60’tan fazlasının üretildiği “otomotiv sektörünün kalbi” olan Bursa, 10 yıldır Bursa Otoshow Fuarı’na ev sahipliği yapıyor.  Yerli üreticilerin ağırlıklı katılımı ile hazırlanan fuarda, birbirinden şık standlarda son model araçlar, firmaların fuara özel sunacağı fiyatlar ve cazip kampanyalar ile ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.  Fiyatları 68 Bin TL’den 550 Bin TL’ye kadar değişen, her bütçeye hitap eden 75 adet binek ve ticari aracın sergileneceği fuara 60 binin üzerinde kişinin gelmesini hedefliyoruz.” dedi.
 
Sektördeki bakışların Bursa’ya çevrilmesini sağlayacak Bursa Oto Show Fuarı’nda DACIA, FIAT, FORD, MITSUBISHI, NISSAN, RENAULT, SUZUKI, TOYOTA gibi otomobil, suv, 4x4, pick-up firmaları, DAF, FORD TRUCK, ISUZU, KARSAN, RENAULT TRUCKS, MAN gibi ticari araç firmaları Salon 2, 4’te yer almaktadır.  Fuaye alanında ise oto aksesuar firmaları bulunmaktadır.
 
Sergilenecek Modeller İlgi Çekiyor

DACIA YENI DUSTER, SANDERO, DAF XF, CF, FIAT 500, 124 SPIDER LUSSO, EGEA, DUCATO, PRATICO PLUS, DOBLO, FULLBACK, FIORINO, PANDA, FORD MUSTANG, EDGE, KUGA, ECOSPORT, FIESTA, TOURNEO, TRANSIT, RANGER, FORD TRUCK 4142D – 1842, ISUZU NPR, NWIDE, NLR, WCROSS, 4X2 LIFE V, 4X2 AT, 4X2 TR, NOVO LUX, KARSAN JEST +, ATAK OTOBÜS, MAN TGX, TGL, TGS, MITSUBISHI ECLPISE CROSS, L200, NISSAN MICRA, JUKE, PULSAR, X-TRAIL, NAVARA, QASHQAI, RENAULT TALISMAN, MEGANE, KADJAR, ZEO LIFE, CLIO, CAPTUR, RENAULT TRUCKS T520, D WIDE 430, SUZUKI VITARA, BALENO, TOYOTA RAV4, AURIS, HILUX, C-HR, YARIS gibi ticari ve binek araç modelleri sergilenecektir.
 
Dans Şovları ve Etkinlikler İle Dolu Bir Fuar
 
Otomobil severlerin karar verme süreçlerine önemli katkılarda bulunacak, 6 gün boyunca renkli bir atmosferde geçecek Fuarda profesyonel gruplar tarafından gerçekleştirilecek dans şovları, ziyaretçilerin çocuklarını emanet edecekleri oyun ve etkinlik alanı ve bayanlara özel güzellik uygulamaları da fuarın etkinlikleri arasında yer alıyor.
 
Bursa Klasik Otomobilciler Derneği (BURKOD)
tarafından sergilenecek olan “30 Yaş Üzeri Klasik Otomobiller” tutkunları ile buluşuyor. Müzelerde bile rastlanması güç olan otomobiller, ziyaretçilere nostalji havası yaşatacak ve klasik otomobil tutkusunu arttıracaktır.
 
'Küçük Araçlar Kocaman Yürekler' sloganı ile Türkiye çapında kendinden bahsettiren Teleferik Off - Road Takımı, doğa tutkunları için birbirinden ilginç off - road araçları fuarda sergileyecek.
 
Fuar hakkında detaylı bilgi için www.bursaotoshowfuari.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Fuarın giriş ücreti 5 TL olup, 0 – 12 yaş arası çocuklar ve engelli ziyaretçiler için ücretsizdir. Ayrıca hafta içine denk gelen günlerde bayanlara ve öğrencilere          %50 indirim uygulanacaktır.

Bursa OtoShow Fuarı, 8 – 12 Mayıs 2018 tarihleri arasında 11.00 – 22.00, 13 Mayıs 2018 tarihinde ise 11.00 – 21.00 saatleri arasında genel ziyarete açık olacaktır.
 
TÜYAP BURSA FUARCILIK A.Ş.
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN